Bank MBS Mikołów vs FAMUR

Bank MBS Mikołów
0 - 3
FAMUR

Spotkanie pomiędzy drużynami Bank MBS Mikołów a FAMUR zapowiadało się bardzo interesująco. Początek meczu był wyrównany, jednak to FAMUR zdołał jako pierwszy otworzyć wynik spotkania, zdobywając bramkę chwilę przed gwizdkiem sędziego oznaczającym zmianę połów. Precyzyjna akcja ofensywna pozwoliła gościom objąć prowadzenie 0:1 po pierwszej połowie. Po przerwie gospodarze podjęli zdecydowane działania, starając się odrobić straty i przejąć kontrolę nad grą, ale dobrze zorganizowana obrona FAMUR skutecznie powstrzymywała ich ataki. Goście kontrolowali wydarzenia na boisku i pewnie zmierzali po zwycięstwo. W ostatnich minutach meczu, gdy ich rywale się otworzyli, udało im się wyprowadzić dwa skuteczne kontrataki i ustalić wynik spotkania na 0:3. FAMUR po tym zwycięstwie umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli Ekstraklasy.